preloaderlogo cralim radyatör

Hakkımızda

ALMİRA Alüminyum Radyatör İmalat San.Tic.Ltd.Şirketi olarak; imalatını yaptığımız CRALİM markalı alüminyum radyatör, havlupan ve camlı modellerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmanın gururunu yaşıyoruz. Ürünlerimizde sürekli iyileştirmeyi, mevcudu daha da geliştirmeyi prensip edinmemiz kalitemizin tesadüf olmadığının göstergesidir. Ürünlerimizde farklılığı yaratmak, daha verimli, kaliteli ve ekonomik çözümler peşine düşmek ARGE çalışmalarımızın ana hedeflerindendir. Müşteri beğeni, talep ve beklentileri doğrultusunda sürekli çözüm odaklı bir üretim programımız bizleri sektörde saygın bir yere getirmiştir.

Günümüzde üretim alanlarının doğaya duyarlı olmaları zorunluluk teşkil etmektedir, enerji verimliliği ve enerji tasarrufu yatırımcı olarak bizlerin dikkat etmesi gereken önemli unsurlardan biridir, bu bilinçle; imal edilen ürünlerimizde dekoratif ligin, şıklığın yanında tasarruf ve verimlilik önceliğimizdir.

Her geçen gün geliştirdiğimiz ürün yelpazesiyle ve muadillerimizden farklılığımızı ön planda tutarak sektörde öncü firma olarak yerimizi korumak ve müşterilerimizin gereksinimlerini en doğru şekilde karşılayan, güvenilir ürünleri geliştirmek, üretmek, sunmak satış hizmeti vermek misyonumuzdur.